BARTIN GİAD DERGİSİ 3. SAYI - 2013

Tıklayınız...

bargiad

KURTARICI KEMAL
www.somaklitur.com.tr
0378 227 54 54

Yilmazlar Konfeksiyon Ltd. Sti.
ZONGULDAK - ÇAYCUMA 227 10 58
unallar@brisa-online.com
unallar@brisa-online.com
www.cakirahsap.com
amasra@lutfiye.com
www.toksozler.com.tr
www.ufuk-reklam.com
www.comeler.com
AKMAZLAR GRUP
www.kemikinsaat.com

bargiad
bargiad
bargiad

bargiad

Bartın GİAD Haberler

   13/12/2018 |  BARTIN GENÇ İŞ İNSANLARI DERNEĞİNDEN VALİ GÜNER’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
   

BARTIN GENÇ İŞ İNSANLARI DERNEĞİNDEN VALİ GÜNER’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ Bartın Genç İş İnsanları Derneği Başkanı Salim Cem Yıldız ve Yönetim Kurulu üyeleri Egemen Kemik, Hüseyin Alp Akın, Alkım Tan, Onur Aldatmaz, Ali Erge Birinci, Esma Selin Koyutürk ve Vildan Sarımsakcı Bartın Valisi Sinan Güner’i makamında ziyaret ederek, ‘Hayırlı olsun’ dileklerinde bulundular. Gerçekleştirilen ziyarette Bartın GİAD Başkanı Yıldız, Vali Sinan Güner’e yeni görevinde başarılar temenni ederek, Bartın Genç İş İnsanları Derneği hakkında bilgilendirmekle beraber Bartın GİAD tarafından ilde gerçekleştirilen dernek çalışmaları hakkında bilgi verdi. Sivil Toplum Kuruluşu olarak bütün kamu kurum ve kuruluşlarıyla işbirliği içerisinde olduklarını bildiren Bartın GİAD Başkanı Yıldız, kabullerinden dolayı teşekkür etti. Nezaket ziyaretinden duyduğu memnuniyeti belirten Bartın Valisi Sinan Güner, Bartın Genç İş İnsanları Derneği Başkanı Salim Cem Yıldız ile Yönetim Kuruluna teşekkür ederek Bartın GİAD Başkanı Salim Cem Yıldız ve Yönetimine çalışmalarında başarılar diledi.
► Devamı İçin Tıklayınız


   12/12/2018 |  BARTIN GENÇ İŞ ADAMLARI DERNEĞİ KAHVALTIDA BULUŞTU
   

BARTIN GENÇ İŞ ADAMLARI DERNEĞİ KAHVALTIDA BULUŞTU Bartın Genç İş Adamları Derneği’nin geleneksel kahvaltılı üye toplantısı Köz Restaurantta yapıldı. Bartın Genç İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu ve üyeleri Geleneksel Kahvaltı Programında bir araya geldi. Katılımın yoğun olduğu kahvaltı programında ‘Dernek Yönetim Kurulu Başkan Değişimi ve Dernek İsim Değişikliği’ gündeme geldi. BARTIN GİAD’TA SALİM CEM YILDIZ DÖNEMİ Bartın Genç İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığından istifa eden Egemen Kemik, Bartın Genç İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini Asaleten Yönetim Kurulu Başkan Yardımcı ve Vekili olan Salim Cem Yıldız’a devretti. Bartın Genç İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu başkanlığını 1,5 yıldır yapan Egemen Kemik, dernekçilik nasıl karşılık beklemeden yapılan bir çalışma ise, bunu bir üst kademeye taşımak adına siyasi bir başlangıca karar verdiğini bu tasarrufu karşısında Bartın GİAD’nin tarafsızlığından ötürü Dernek Başkanlığı görevinden istifa ettiğini ve Yönetim Kurulunda Başkan Yardımcısı olarak devam edeceğini bildirdi. BARTIN GİAD’TA ‘İŞ ADAMLARI’ GİTTİ, ‘İŞ İNSANLARI’GELDİ Sözlerine şu şekilde devam eden Kemik; Türkiye’de TÜGİK bünyesine bağlı derneğimizin isminin Bartın Genç İş Adamları Derneğinden ‘Bartın Genç İş İnsanları Derneği’ olarak isim değiştirdiklerini belirten Kemik, sivil toplum kuruluşlarında cinsiyet eşitliğine dikkat çekmek ve ayrımcı dil kullanımının önüne geçmek için unvanı ‘İş İnsanları’ olarak değiştirdiklerini, Derneğin adı ‘Bartın GİAD’ markası korunarak bu kararı aldıklarını dile getiren Kemik, her görevde biz bulunacağız diye bir şey söz konusu değil, kaldı ki Bizim koltuk sevdamız yok, Bartın sevdamız var diyerek sözlerini tamamladı. Dernek başkanlığını 1,5 yıldır sürdüren Egemen Kemik, görevi devralan Salim Cem Yıldız’a başarı dileğinde bulundu. Yeni Bartın GİAD Başkanı Salim Cem Yıldız ise, yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Kemik’e ve üyelere teşekkür etti. BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE Sözlerine şu şekilde devam eden Yıldız; ‘Ne yaparsak yapalım hangi organizasyona hangi faaliyete imza atarsak atalım hep birlikte yapacağız hep birlikte imza atacağız.’ Diyerek katılan tüm Bartın Genç İş İnsanları Yönetim Kurulu ve üyelerine teşekkürlerini ve memnuniyetini iletti.
► Devamı İçin Tıklayınız


   23/11/2018 |  Bartın Genç İş Adamları Derneği Başkanı Egemen KEMİK’in 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı
   

Bartın Genç İş Adamları Derneği Başkanı Egemen KEMİK’in 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı Bartın Genç İş Adamları Derneği Başkanı Egemen KEMİK, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Değerli Öğretmenler, ‘Büyük Önder Atatürk’ün 24 Kasım 1928 tarihinde Millet Mektepleri Başöğretmenliğini kabul etmesinin 90 ıncı, bu anlamlı günün öğretmenler günü olarak kutlanmaya başlanmasının ise 38 inci yılını büyük bir coşkuyla kutluyoruz. Dünyanın en kutsal mesleklerinden olan öğretmenlik, fedakarlık, cefakarlık isteyen saygın mesleklerin başındadır. Öğretmenlerimizin, toplumu, hayatı ve dünyayı değiştirme gücü taşıyan bilge ve fedakarca yetiştirdiği kişilerde, toplumda güven ve emniyeti tahsis eden, bilimsel gelişmeleri takip eden, araştıran, okuyan, sorumluluk duygusu gelişmiş, güzel ahlaklı, hayata ve insanlığa saygılı yetiştirilen nesiller, geleceğimizin en güzel renkleri ve motifleri olacaktır. Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün de dediği gibi ‘yeni nesil sizin eseriniz olacaktır. Eserin kıymeti, sizin becerinizin ve fedakârlığınızın derecesiyle orantılı olacaktır. Cumhuriyet: fikren, ilmen, fennen, bedenen kuvvetli ve yüksek karakterli muhafızlar ister. Yeni nesil, bu özellik ve yetenekte yetiştirmek sizin elinizdedir.’ diyerek görev ve sorumluluğunuzun ehemmiyetine vurgu yapmıştır. Ağır ve büyük bir sorumluluğu olmakla birlikte eşsiz bir gurur vesilesi olan bu onurlu mesleğin tüm mensuplarına güvenimizin sonsuz olduğunu belirterek, başta Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, vefat eden bütün öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, ülkemiz için uzun yıllar hizmet etmiş emekli öğretmenlerimiz ile halen görevleri başında olan tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü yürekten kutluyorum’ dedi.
► Devamı İçin Tıklayınız


12﴿ ﴾3﴿ ﴾4﴿ ﴾5﴿ ﴾6﴿ ﴾7﴿ ﴾8﴿ ﴾9﴿ ﴾10﴿ ﴾11﴿ ﴾12﴿ ﴾13﴿ ﴾14﴿ ﴾15﴿ ﴾16﴿ ﴾17﴿ ﴾18﴿ ﴾19﴿ ﴾20﴿ ﴾21﴿ ﴾22﴿ ﴾23﴿ ﴾24﴿ ﴾25﴿ ﴾26﴿ ﴾27﴿ ﴾28﴿ ﴾29﴿ ﴾30﴿ ﴾31﴿ ﴾32﴿ ﴾33﴿ ﴾34﴿ ﴾35﴿ ﴾36﴿ ﴾37﴿ ﴾38﴿ ﴾39﴿ ﴾40﴿ ﴾41﴿ ﴾42﴿ ﴾43﴿ ﴾44﴿ ﴾45﴿ ﴾46﴿ ﴾47﴿ ﴾48﴿ ﴾49﴿ ﴾50﴿ ﴾51﴿ ﴾52﴿ ﴾53﴿ ﴾54﴿ ﴾55﴿ ﴾56﴿ ﴾57﴿ ﴾58﴿

Salim Cem YILDIZ
Başkan

TÜGİK HABERLERİ

 

ana sayfa  |  hakkımızda  |  yönetim kurulu  |  üyelerimiz  |  yayınlarımız  |  etkinliklerimiz  |  komisyonlar  |  basın odası  |  bartın'ı tanıyın  |  bize ulaşın

Telefon: 0378 228 80 33